top of page
bb3561d0-7d5e-4c41-b297-83b63f054353.jpg

בעיניי, הצלחת הפרויקט נמדדת בלקוחות מאושרים, שמתרגשים כל פעם מחדש לחזור ולשהות בביתם.

 

הסטודיו מתמחה בתכנון ושיפוץ דירות, ניהול, פיקוח וליווי פרויקטים, דירות יוקרה, בתים פרטיים, תמ״א 38 ודירות קבלן עוד משלב הנייר.

 

אשמח להכיר גם אתכם,

מוזמנים לדבר איתי ומשם נתקדם 

גילעד 

054-2382782

איזה כיף שבאתם לאתר שלי, נעים להכיר, אני גילעד יצחקי. 

 

ב-16 השנים האחרונות אני מתכנן ומעצב פנים, בוגר מכללת ״אולטימה״, שהופך חלומות שמתורגמים לתכניות, שמקבלות אחיזה במציאות. 

 

את הדרך שלי בעולם עיצוב הפנים התחלתי לפני 17 שנים, מיד לאחר שרכשתי את הדירה שלי, דירה שבן רגע הפכה לי לבית, בו אני גר עד היום. 

ממש כמו באגדות, זכיתי להפוך אותה מברווזון לברבור, מדירה לבית חלומי, שתמיד נעים לחזור אליו, במיוחד אם אתה דייל אל על שמעופף בין מדינות ונוחת בבתי מלון ב-5 יבשות שונות.  

לאורך כל שלבי הבנייה של הדירה שלי, הייתי שותף מלא מה שגרם לי לרצות ללמוד את הפרקטיקה ואת רזי המקצוע המדהים הזה, וזאת כדי להפוך גם את חלומותיהם של אחרים למציאות.

אני מונע מתשוקה מאוד גדולה למקצוע עיצוב הפנים ומתוך חיבור ואהבה לאנשים. יעידו על כך לקוחותיי שהם השגרירים הכי טובים שלי. 

 

במסגרת עבודתי הקודמת כדייל אוויר, ראיתי עולם במשך למעלה משני עשורים, דבר אשר העשיר אותי רבות בפן המקצועי וחשף אותי לאינספור השראות וסגנונות אדריכליים ועיצוביים שאותם אני משלב בבתים של הלקוחות שלי. 

 

כל פרויקט שלי שונה במהותו מקודמו, שכן הוא מתבסס על היכרות מעמיקה עם לקוחותיי תוך ראייה כוללת של הפרויקט, תכנון מדויק וירידה לפרטים הקטנים, מיקוד והקשבה מלאה לצרכיהם ורצונותיהם, כאשר הם תמיד יהיו במרכז התהליך.

הסטודיו שלי מאופיין בקו חם, מודרני, נקי, פונקציונלי והרמוני תוך שמירה על פרקטיות לצד עיצוב החלל המותאם לסגנון לקוחותיי ושמירה קפדנית על מסגרת התקציב ולוחות הזמנים.

bottom of page