top of page

מספרים עלי

Gilad-Yitzhaki---Levitan--23.jpg

ובנימה אישית:

גלעד הוא קודם כל אדם מדהים בעל רגישות יוצאת דופן לבני אדם, אינטואיציה חזקה, אינטליגנציה, מסירות אין קץ, אדם מלא אהבה ונתינה אין סופית ואי אפשר שלא לציין את חוש ההומור שלו שמוסיף חוויה של הנאה גדולה ושמחה. כאיש מקצוע - גלעד בעל ידע רחב בעיצוב פנים ואף בקונסטרוקציות בניין אך אינו מתיימר לקחת אחריות בתחום זה ועובד בשיתופי פעולה עם אנשי מקצוע נוספים מן השורה הראשונה. טובת הלקוח וצרכיו בהתאם לחייו הם השיקול הראשון שעומד לנגד עיניו של גלעד. זאת בשילוב כשרון יוצא דופן להבין את החלל ו"את מה שנכון" לחלל. לגלעד כשרון לשלב באופו אמיץ בין השניים. החשיבה שלו אינטליגנטית, פרואקטיבית והוא בעל מסוגלות לראות את הפרטים, השלם ואף את השלם העולה על סכום חלקיו. גלעד ליווה אותי מן הרגע הראשון שראה את הדירה ועד אחרי שנכנסתי לדירה. גלעד היה מפקח זמין וצמוד לפרוייקט, שיתף אותי כל העת בפרטים כפי שבקשתי. היה לי ראש שקט מאד וממש נהנתי מהתהליך.ההרגשה שיש על מי לסמוך היא חוויה שהופכת את תהליך השיפוץ למרגש ומהנה וזאת החוויה שהעניק לי גלעד. בתום הפרוייקט על דירתי, בני משפחתי בחרו את גלעד לעוד שני פרוייקטים נוספים והיו מרוצים מאד.

חברים ומבקרים בדירתי מתפעלים מאד מרמת העיצוב, התכנון ואף מרמת הביצוע.

חשוב לציין שגלעד ליווה אותי גם בבחירת הצוותים שעבדו בפרוייקט.

זכות גדולה לבחור באדם ומעצב כמו גלעד יצחקי.

הפרוייקט:

שיפוץ דירה בבניין ישן משנות ה -60

שיפוץ מן היסוד הכולל:

שבירת קירות, החלפת צנרת, תשתית חשמל חדשה ועוד

שם הלקוחה: נירית 

מקום מגורים: רמת אביב

שמעתי על גלעד דרך חבר ששיפץ והמליץ מאד, באתי לראות את דירת החבר והתאהבתי.

בחרתי בגלעד בשל כמה סיבות: המלצת החבר אודות אישיותו ומקצועיותו של גלעד, אהבתי את העיצוב שלו והתרשמתי מההקשבה שלו אלי כלקוחה ולמה שנכון לחלל, קווים נקיים ויפים, חשיבה אינטליגנטית וניצול כל שטח בתבונה ובהתאם לצרכי הלקוח.

חווית הכניסה שלי לדירה ועד היום (שנתיים אחרי): חוויה אמיתית של אושר, חווית בית מחבק, מושלם מבחינה פונקציונלית, מושלם מבחינה עיצובית. לא רוצה לצאת מן הבית(:

הפתעות בתהליך: חוויה של ליווי ע"י גלעד שאין כמותה. אכפתיות ומסירות אין קץ, הנאה גדולה משיפוץ לעומת חוויות שכיחות קשות של אנשים שמשפצים בתים. ספקים נטו לחשוב שאני המעצבת בגלל הרגישות והמקום שגלעד כמעצב נתן לי כלקוחה. הרגשתי מספר אחת ואך ורק על פי הצרכים שלי והטעם שלי נלקחו החלטות כשגלעד היה כל העת  כתובת אולטימיטיבית להתייעצות.

בני משפחתי ואני מסופקים באופן מלא מהתוצאה ואם אכמת את החוויה שלי מספרית, הרי שהיא 100% שביעות רצון.

חלל מגורים

מדברים על אסתטיקה, אז אני חייב לציין של גלעד היו רעיונות מעולים וישימים, הכל נעשה בטוב טעם ובמידה לא מבוטלת של שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר, התוצאה שהתקבלה הייתה שלמה ומאד מזמינה.

אני חייב לציין שהחוויה המשותפת בעבודה עם גלעד הייתה נעימה ומשתפת, גם כשהתגלעו קשיים בתוך התהליך, הרגשתי שיש על מי לסמוך והדבר השרה עלי המון בטחון בתהליך; כבר בשלב התכנון, ידעתי מהו הסכום אותו אשקיע במהלך הפרוייקט והדבר נשמר לאורך הדרך, עם תיקונים שביצענו במשותף במהלך הדרך.

היריעה קצרה מלהכיל את הכל, בחלוף הזמן מסיום הפרוייקט ועדיין זכור לי המעבר לבית שתכנן וביצע , עבורי גלעד, סוג של התגשמות של חלום, הרגשתי שעברתי מדירה לבית ! 

גם היום, כאשר אני זקוק לעצה /סיוע שלאו דווקא קשורים בשיפוץ , גלעד תמיד מופיע עם החיוך הענק והעיניים המאירות ומיד מכוון למקום הרצוי … ברוב קשב ובהמון אמפתיה ובעיקר עם יצירתיות אינסופית. 

גם בחלוף הזמן, אני מתרגש מהתוצאה ומופתע מהיכולת האדירה של גלעד להפוך חלומות למציאות … תענוג צרוף !!!

הפרוייקט:

שיפוץ דירת בוטיק בפלורנטין  

שם הלקוח: אלי נחום 

מקום מגורים: דרום תל אביב

שטח דירה: 58 מ״ר

דירת שני חדרים שהפכה לשלושה

שמי אלי נחום ואני מתגורר בדרום תל אביב , בדירה שהייתה בת שני חדרים והפכה לדירת שלושה , לאחר תכנון קפדני ומהפכני של גלעד … 

בתחילה זה היה נראה כמו ״חלום רחוק״, ישבנו מספר פעמים כדי לברר מהם הצרכים שלי ומהן הציפיות, הרגשתי שגלעד שואב את המידע, מברר ומציע הצעות משלו… רובן התקבלו בברכה.

לאחר כשלושה שבועות הגיע גלעד עם סקיצה של הבית כאשר כל המרכיבים שנדונו הופיעו במפרט… לי זה עדיין היה נראה אמורפי, אך בחלוף כחודשיים הגיעו הפועלים והחלום החל להתגשם לנגד עיניי.

בחרתי בגלעד בשל היכרות המקום עבודה משותף ובעיקר משום ששמעתי אינספור ביקורות מעולות, מה שהוכיח את עצמו בחלוף הזמן וככל שהתקדמנו עם הפרוייקט. גלעד ליווה את הפרוייקט לכל אורכו (כחמישה חודשים בטוטאל - חודשיים של תכנון ועוד שלושה חודשי עבודה), עקב מקרוב ווידא ששום דבר אינו חומק; פעם אחת הייתה ״טעות״ של הפועלים בהנחת מתגי התאורה, אני נטיתי לקבל את התוצאה שהתקבלה ( בניגוד לתכנון), אך גלעד התעקש שיתקנו, בעודו אומר לי ״ אתה תודה לי על ההתעקשות שנים קדימה״, ואכן התיקון עשה את החיים הרבה יותר קלים (ואסתטיים).

bottom of page